ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Atpakaļ uz jaunumiem

„Centrālā laboratorija” veikusi testus labdarības maratona „Dod pieci!” dīdžejiem

„Centrālā laboratorija” veica Covid-19 testus labdarības maratona „Dod pieci!” dīdžejiem.

Image

 „Centrālā laboratorija” CL veica Covid-19 testus labdarības maratona „Dod pieci!” dīdžejiem. Testu paraugus mājas vizītēs paņēma CL darbinieki, tādējādi palīdzot labdarības maratona organizatoriem nodrošināt epidemioloģiski drošu vidi studijā.

Jana Osīte, laboratorijas ārste, „Centrālās laboratorijas” vadītāja: „Mums „Centrālās laboratorijas” darbiniekiem ir liels gandarījums, ka labdarības maratons “Dod pieci!” šogad atbalstam ir izvēlējies problēmu loku, kas vedina cilvēkus domāt par cieņpilnām attiecībām,  par savstarpēju sapratni un vērsties pret jebkādas vardarbības radīto postu. Mēs jau gandrīz 300 dienas garas darba stundas strādājam, lai mums kopīgi izdotos pārvarēt veselības krīzi.  Mēs ļoti vēlamies, lai uz pandēmijas izraisītā fona starp mūsu sabiedrības locekļiem neizveidojas savstarpējas neizpratnes siena un nevairojas augsne jebkādām varmācīgām izpausmēm. Ir gandarījums vērot, kā „Dod pieci!” organizatori un dīdžeji šajā sarežģītajā laikā spēj vienot sabiedrību un aicināt sniegt savu artavu labiem darbiem. Tāpēc no sirds priecājamies, ka ar savu profesionālo veikumu varējām atbalstīt, veicot Covid-19 testus maratonā iesaistītajiem dīdžejiem pirms īpašās un intensīvā darbā pavadāmās nedēļas, tādējādi palīdzot organizatoriem nodrošināt epidemioloģisku drošu vidi studijā.”

Kopš marta „Centrālā laboratorija” ir veikusi 263 248   SARS Cov 2 PCR testus. Pavasarī katru dienu, ieskaitot brīvdienas, mobilās brigādesnodrošināja 100-150 mājas vizītes visā valstī. Pēdējos mēnešos CL mobilās brigādes katru dienu dodas uz skolām, bērnudārziem, pansionātiem un uzņēmumiem, lai veiktu kolektīvu darbinieku testēšanu. CL ir plašākais Covid-19 testēšanas punktu skaits Latvijā – šobrīd 29 paraugu paņemšanas punkti. 

Lai ievērotu drošības prasības, labdarības maratona organizatori saņēma Slimību un profilakses kontroles centra ekspertu konsultācijas, kas attiecināmas uz dīdžeju darbu, tehnisko komandu, viesiem un ziedotājiem. Šogad dīdžejus no studijas viesiem atdala stikla siena un viesu skaits studijā ir ierobežots. ​​​​Šī gada labdarības maratons “Dod pieci!” pievērsies vardarbībai ģimenē – sarežģītam un daudzslāņainam tematam, runājot gan par emocionālo, fizisko, finansiālo un cita veida vardarbību starp ģimenes locekļiem, lai radu’

Sās situācijas varētu risināt un meklēt jaunus ceļus.  

«Centrālā laboratorija» Latvijā darbojas kopš 1994. gada, un pašlaik tā ir viena no modernākajām un tehnoloģiski labāk nodrošinātajām laboratorijām Baltijā. Uzņēmumam ir 66 filiāles visā Latvijā, kurās strādā vairāk nekā 300 kvalificētu darbinieku. «Centrālajā laboratorijā» var veikt pilnu analīžu klāstu, ieskaitot DNS analīzes. Tiek piedāvāti profilaktisko analīžu komplekti, kas īpaši izstrādāti dažādām grupām: biroja darbiniekiem, senioriem, sportistiem, veģetāriešiem, sievietēm un bērniem. Vairāk informācijas www.laboratorija.lv 


Papildu informācija: Līga Ribkinska, AS Repharm, komunikācijas direktore, T. +371 22302996, liga.ribkinska@repharm.lv