ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Atpakaļ uz jaunumiem

„Repharm” grupas uzņēmumi iesaistās iniciatīvā, atbalstot nozarē strādājošos

Atbalstot medicīnas nozarē strādājošos, veselības uzņēmumu grupa „Repharm” iesaistās sociālo tīklu iniciatīvā “Saku lielu paldies”

Image

Atbalstot medicīnas nozarē strādājošos, veselības uzņēmumu grupa „Repharm” iesaistījusies sociālo tīklu iniciatīvā  “Saku lielu paldies”, tādējādi paužot pateicību ikvienam, kurš turpina strādāt, palīdzot pārvarēt Covid-19 radīto krīzi.

No 10. februāra līdz 30. aprīlim Rīgas iedzīvotājus Esplanādē priecēs košs un dzīvespriecīgs vides objekts – kā pateicība ikvienam un jo īpaši veselības aprūpes speciālistiem par darbu un izturību, kā arī pavasarīgs uzmundrinājums, izturēt šo sarežģīto laiku. Mākslas darbu autore ir gleznotāja un grafiķe Ieva Baumgarte, kura vides objektā apvienojusi četrus unikālus zīmējumus pavasarīgās noskaņās.

„Repharm” direktoru padomes priekšsēdētājs Dins Šmits: “No sākuma iesaistījāmies šajā iniciatīvā, lai pateiktos un paustu atbalstu visiem, kuri strādā medicīnas aprūpes nozarē, taču saprotam, ka cilvēku loks, kuri pakļauj sevi saslimšanas riskam, ir daudz plašāks. Ar šo vides mākslas objektu radošā un košā veidā gribam uzrunāt plašāku sabiedrību un pateikties gan mediķiem, gan skolotājiem un pārdevējiem, kā arī aicināt visus iesaistīties šajā sociālajā iniciatīvā un atbalstīt savus līdzcilvēkus. Ceru, ka šis dzīvespriecīgais “paldies” būs arī kā atgādinājums par pavasara tuvošanos un to, ka grūtības, ko visi šobrīd piedzīvojam, neilgs mūžīgi un nāks saulaināki laiki.”

Uzmundrinājuma vārdi ir vajadzīgi katram, tāpēc ikviens tiek aicināts pateikt  paldies saviem līdzcilvēkiem par drosmi un izturību šajos sarežģītajos laikos, nofotografējoties pie Ievas košajiem taureņiem, putniem, sirdīm un liekot foto sociālajos tīklos ar tēmturi #sakulielupaldies. 

Iesaistoties iniciatīvā, “Repharm” vēlas izteikt pateicību ikvienam,  kas šobrīd nevar strādāt attālināti, ikvienam, kura darba specifika liek būt ciešā kontaktā ar līdzcilvēkiem un jo īpaši uzņēmumu grupā strādājošajiem, kuri savu ikdienu pavada palīdzot citiem. “Repharm”  ir viens no lielākajiem darba devējiem Latvijā, nodarbinot vairāk nekā 3700 darbiniekus, no kuriem lielākā daļa arī patlaban turpina rūpēties par Latvijas iedzīvotāju veselību. Ik dienu tādos grupas uzņēmumos kā “Mēness aptieka”, “Veselības centru apvienība” (VCA) un “Centrālā laboratorija” kopumā tiek apkalpoti vairāk nekā 30 tūkstoši klientu. 

Sekojot elpceļu vīrusa COVID-19 izplatībai Latvijā un ar tā ierobežošanu paredzētajiem pasākumiem, “Veselības centru apvienība” jau kopš augusta nodrošina iedzīvotājiem iespēju vakcinēties pret gripu. Tāpat „Mēness aptieka” Latvijas iedzīvotājiem nodrošina bezmaksas farmaceitiskās aprūpes konsultācijas tiešsaistē. Savukārt “Centrālā Laboratorija” izvietojusi vairāk nekā 30 Covid-19 analīžu paraugu paņemšanas punktos visā Latvijā, ikdienas veicot vairāk nekā 4000 testus.

Vairāk informācijas: 

Līga Ribkinska; AS Repharm; T. +371 22302996; liga.ribkinska@repharm.lv

Nodrošinot pakalpojumus pilnā veselības aprūpes ciklā — no veselīga dzīvesveida uzturēšanas iespējām līdz diagnostikai un ārstēšanai —, AS „Repharm” ir veselības aprūpes jomā strādājošu Latvijas uzņēmumu grupa, kas apvieno AS „Sentor Farm aptiekas” (zīmols „Mēness aptieka”), AS „Veselības centru apvienība”, SIA „Centrālā laboratorija”, AS „Rīgas farmaceitiskā fabrika” un AS „Recipe Plus”.