ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent
Atpakaļ uz jaunumiem

“Repharm” ir lielākais nacionālā kapitāla darba devējs Latvijā

Image

Veselības uzņēmumu grupa “Repharm” ir lielākais nacionālā kapitāla darba devējs Latvijā – atzīts “Dienas Biznesa” speciālizdevumā “TOP500”.

Ekonomikas ministra Viktora Valaiņa pasniegto balvu svinīgajā pasākumā saņēma veselības uzņēmumu grupas “Repharm” padomes priekšsēdētājs Andrejs Leibovičs kopā ar “Veselības centru apvienības” un “Centrālās laboratorijas” valdes priekšsēdētāju Stellu Lapiņu.

“Mūsu uzņēmumu vēsturei jau ir veseli 30 gadi un mēs apzināmies, ka mūsu paveiktais ir īpaši nozīmīgs valstij! Mēs kopīgi atbildīgi pildām savu galveno uzdevumu – nodrošinām zāļu apgādi un veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību iedzīvotājiem, attīstot mūsdienu medicīnā balstītu pakalpojumu sistēmu ambulatorajā aprūpē. Savu veikumu cieši saistām ar Latvijas ekonomisko izaugsmi. Mēs rūpējamies par saviem darbiniekiem un esam stabilas infrastruktūras un zāļu apgādes drošības garants Latvijai. Atbalstot jauno medicīnas profesionāļu izglītošanos, ilgtspējīgi atbalstām profesionālo ataudzi medicīnā, katram mūsu uzņēmumā ir atvērtas iespējas augt un pilnveidoties. Pateicos ikvienam, ka mēs kopīgi varam lepoties ar augsti vērtējamu komandas veikumu un darbinieku lojalitāti uzņēmumam,”

– uzsver Andrejs Leibovičs.

Veselības uzņēmumu grupa “Repharm” apvieno vairāk nekā 5 tūkstošus farmācijas, veselības aprūpes un medicīnas ekspertus. Latvijā uzņēmums nodarbina gandrīz 4200 cilvēku visā valstī. Grupa veselības nozarē darbojas jau 30 gadu, un tajā ietilpst 8 dinamiski uzņēmumi. Grupā darbojas vairāk nekā 20 “Veselības centru apvienības” klīnikas, uzņēmums “Centrālā laboratorija” ar vairāk nekā 100 laboratorijām visā Latvijā, vairāk nekā 240 aptiekas ar zīmolu “Mēness aptieka”, kā un zāļu apgādes uzņēmums “Recipe Plus”. Šobrīd “Repharm” daļēji ir īpašniece arī Lietuvas uzņēmuma “Medica Klinika”, kurā strādā ap 1400 darbinieku. Lietuvā ir arī ar “Repharm” saistītais uzņēmums “Kardiolita”, kas ir vadošais privāto slimnīcu tīkls Lietuvā ar vairāk nekā 400 darbiniekiem.

“Dienas Biznesa” speciālizdevums TOP500 nācis klajā 27. reizi. Sadarbībā ar “Lursoft”, “Ernst & Young Baltic” un “Olainfarm” TOP500 ir apkopoti Latvijas lielāko uzņēmumu biznesa sasniegumi. Svinīgā TOP500 izdevuma atvēršanas ceremonijā Mākslas muzejā Rīgas Birža 6.decembrī tika pasniegtas īpašas TOP500 godalgas piecās nominācijās.