ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent

Attīstāmies veselīgākai rītdienai

Image

100 mil. €

Divi ieguldījumu virzieni

Pēdējo 5 gadu laikā pakalpojumu un aprīkojuma attīstīšanā, uzņēmējdarbības izaugsmē un publiskās atbildības iniciatīvās kopumā ieguldīti 100 miljoni €.

Repharm ieguldījumu mērķis ir inovācijas, pakalpojumu digitalizācija un izaugsme veselības aprūpes nozarē Ziemeļvalstu reģionā.

Publiskā atbildība

Repharm mērķis ir ilgtermiņa saistību uzņemšanās neatkarīgi no tā, vai tā ir veselības aprūpe vai publiskās korporatīvās atbildības iniciatīvas. Ilgtermiņa partnerattiecības atspoguļo mūsu centienus rūpēties par veselīgu Latviju.

8 mil. €

Atbalsts Latvijas Paralimpiskajai komitejai

Repharm ir ilglaicīgs Latvijas Paralimpiskās komitejas atbalstītājs. Repharm farmācijas zīmols Mēness Aptieka ir Paralimpiskās komitejas lieldraugs, sniedzot nepārvērtējamu atbalstu Latvijas paralimpiskajiem sportistiem viņu panākumos starptautiskā arēnā.

3278+

Liels atbalstīto projektu skaits

Papildu korporatīvais atbalsts tiek sniegts ik gadu. Šobrīd atbalstīti vairāk kā 3278 projekti, tostarp Hospiss akcija "Galds savējiem" un ikgadējā Rīgas Stradiņa universitātes Zinātnes konference.

Biznesa attīstība

Repharm tic pārdomātam ilgtermiņa biznesa ieguldījumu modelim, kas atbalsta efektīvas izpētes un izstrādes programmas, kompleksu veselības aprūpes sistēmu attīstīšanu un rūpes par veselību un ilgtspēju gan Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Image

Inovācijas un digitalizācija

Starp neseniem ieguldījumiem minams ievērojams digitalizācijas projekts – digitālā reģistratūra veselības aprūpes pakalpojumiem, attālinātās veselības un ārstniecības konsultācijas. Ieguldījumi ietver ātrās Covid-19 antigēnu noteikšanas ieviešanu.

10

Uzņēmējdarbības izaugsme

Nesenā uzņēmējdarbības izaugsmes iniciatīva ietver 10 veselības aprūpes uzņēmumu iekļaušanu grupā ar gada apgrozījumu virs 45 miljoniem €, gadā apkalpojot vairāk nekā 200 000 pacientu.

Jaunumi